לוגו בריאות פלוס מהטבע

ויטמינים אורגניים 100% טבעיים מפירות וירקות בקפסולות

רוצה לדעת יותר? השאר פרטים!
מה מעניין אותך?


®+JUICE PLUS תערובת ירקות,פירות ופירות יער, בקפסולות תוספי תזונה יוצאים מגדר הרגיל.

“קפסולות הפירות והירקות של ®+Juice PLUS מופקות ממגוון פירות וירקות טריים ובשלים שנקטפו בקפדנות רבה ועובדו לאבקה מרוכזת ביותר, אשר מספקת לגוף מגוון רחב של פיטוכימיקלים, ויטמינים ומינרלים על בסיס יום יומי.”

product-kapsulot4כל הרכיבים נבחרו בקפידה רבה על מנת לספק את ההשלמה המיטבית לתזונה שלכם ולתרום להרגשה כללית טובה יותר. די בצריכה של שתי קפסולות של פירות ושתי קפסולות של ירקות על מנת לשפר באופן משמעותי את איכות התזונה שלכם, מבלי להשקיע מאמץ רב, תוך הוצאה יומית הנמוכה יותר ממחירה של כוס קפה (כ- 7.3 ש”ל). כלומר מספיק אם בכל יום תורידו מן התפריט היומי שלכם כוס קפה אחת, ובמקום זאת תשקיעו בשיפור התזונה שלכם באמצעות השלמת התזונה עם אבקת הפירות והירקות של ®+JuicePLUS ,כך תוכלו לעשות משהו טוב עבור הגוף שלכם!

youtu.be/VM3YReK9A94
®+JuicePLUS מעמידה לרשותכם תוסף תזונה אשר מבוסס על מחקרים מדעיים, אשר מספק תמיכה לתזונה היומית שלכם באופן product-kapsulot3קבוע ומשפר אותה.
תערובת הפירות והירקות של ®+Juice PLUS מכילה:
גזר, פטרוזיליה, סלק, ברוקולי, כרוב אדום, כרוב לבן, עגבניות,שום, תרד, תפוחים, אפרסקים, תפוזים, אננס, שזיפים, תמרים ופפאיה.

יתר על כן, קפסולות ®+Juice PLUS אינן מכילות גלוטן (מתחת ל- 20 מ”ג לק”ג), אינן מכילות לקטוז ומיועדות גם לחולי סכרת. המוצר מכיל עקבות של פרוקטוז.

רוצה לדעת יותר? השאר פרטים!
מה מעניין אותך?


מינון מומלץ של קפסולות פירות וירקות- ®+Juice PLUS

בכל יום 2 כמוסות אדומות ו-2 כמוסות ירוקות (סה”כ 4 כמוסות ליום). אנו ממליצים צריכה מעורבת של כמוסה אדומה אחת וכמוסה ירוקה אחת פעמיים ביום לפני או עם הארוחה עם כוס גדולה של מים. ניתן להוציא את האבקה בקלות מתוך הקפסולות ולערבב אותה בתוך הארוחה. גם ילדים יכולים ליהנות ממוצרי ®+Juice PLUS. פרטים לגבי המינונים המומלצים לילדים ניתן למצוא באתר.