לוגו בריאות פלוס מהטבע

המדע מחייב!

מדעמדע

המדע מחייב. שום מוצר מזון בעולם לא היה חשוף למחקרים מדעיים רבים כמו מוצרי ®+Juice PLUS. מעבדות מחקר ואוניברסיטאות נחשבות ברחבי העולם בוחנות וחוקרות כבר משנת 1995 את היעילות של המוצרים שלנו.
®+Juice PLUS אינו מציג רק תוצאות חיוביות בתחום הזמינות הביולוגית, אלא גם בבריאות השן, בשיפור המערכת החיסונית, בזמן ההיריון וכדומה. בתחומים המוצגים כאן הושגו תוצאות יוצאות מגדר הרגיל.

 

רוצה לדעת יותר? השאר פרטים!
מה מעניין אותך?


®+Juice PLUS -ההשקעות במחקר

השקעה יוצאת דופן במחקר – גם בעתיד
®+Juice PLUS נבחן כל העת במחקרים קטני היקף וקצרים יותר, כמו גם במחקרים תצפיתיים אשר נפרשים על פני פרקי זמן ארוכים יותר. חשוב לנו מאוד להיות תמיד בחוד החנית של המחקר.
המחקרים שמבוצעים כעת:
• באוניברסיטת Wake-Forest ארה”ב, ממומן על ידי המכון הלאומי לחקר הסרטן בארה”ב, בהשתתפות חולים בגידולים סרטניים בראש ובצוואר.
• באוניברסיטת מיסיסיפי ארה”ב, בהשתתפות נשים הרות מאונטריו קנדה, בנושא סממני חמצון במבוגרים בריאים.
קשת מדעית רחבה זו מספקת תמונה מקיפה על ®+Juice PLUS – תוסף התזונה הייחודי ביותר ברחבי העולם.

 

®+Juice PLUS מחקר

האם ניתן להוכיח באופן מדעי את היעילות וההשפעה של מוצרי ®+Juice PLUS ?
שאלה זו עמדה במרכז ההתעניינות של המפתחים של מוצרי ®+Juice PLUS כבר מתחילת הדרך. ולכן, כבר משנת 1995 אנו עסוקים בחקירת השאלה הזו באופן מדעי.
מחקרים מדעיים עצמאיים שבוצעו ופורסמו בכתבי עת מדעיים בעלי מוניטין מאפשרים לנו לספק תשובה מדעית לשאלה זו.

לכן הצרכן יכול להיות בטוח כי צריכת ®+Juice PLUS היא בעלת יתרונות מוכחים מדעית. מוענקת לך ההזדמנות להעריך את המוצר על בסיס עובדות, ולא על בסיס דעות סובייקטיביות של משתמש זה או אחר.
התוצאות של המחקרים הקליניים שפורסמו, אשר בוצעו על ידי חוקרים מן השורה הראשונה, בכל רחבי העולם, בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות מובילות ובתי החולים, הן רבות כל כך ומכריעות, עד כי ניתן לטעון בצדק כי ®+Juice PLUS בהחלט מוכיח את עצמו בצורה מרשימה.
לעניות דעתנו לא קיים כיום תוסף מזון אחר בשוק, לצד ®+Juice PLUS, שהיווה בסיס למחקרים מדעיים מעמיקים ומקיפים כל כך, ונהנה מניסיון של 17 שנים בשוק.